KURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV
Permanent Beauty Academy otvára dva májové základné kurzy PERMANENTNÝ MAKEUP


v termínoch : 15.5 ‐ 17.5.2017

26.5 ‐ 28.5.2017

V tomto 3 dňovom intenzívnom / 21 hodín/ kurze nadobudnete základné, odborné, teoretické vedomosti a zručnosti, osvojíte si správne postupy pri výkone PMU a techniky mikropigmentácie. Základné techniky PMU – obočie, očné linky, kontúra pier Farebná typológia

Základy vizáže, ako správne navrhnúť tvar /obočia, pier, očných liniek Nadobudnete informácie o pigmentológiii (vhodné farby, tóny, odtiene), zdokonalíte sa v dizajnovaní obočia (asymetria, tvary, disproporcie) Je potrebné zabezpečiť si na školenie modelku. Cena kurzu je 340€ V prípade záujmu ma kontaktujte : 0949 65 66 75 E-mail: info@permanent-beauty.sk

Kontakt je priamo na školitelku Miriam Madovú


Na jej prácu sa môžete pozrieť aj na jej stranke http://www.permanent-beauty.sk/Uskutočni sa v Bratislave. Je určený pre úplných začiatočníkov. Prvý deň teória a základy hygieny na pracovisku, ako aj príprava klientky pred zákrokom. . Od každej účastníčky očakávame, že si privedie so sebou svoj model na ktorom sa pod odborným dohľadom bude môcť všetko potrebné naučiť. Nie je nutné si priniesť svoj stroj na PMU. Stroje si bude možné aj u nás zakúpiť ako sa s nimi aj dôkladne zoznámiť. Taktiež aj farby a ďalšie príslušenstvo, kde Vám vieme poskytnúť zaujímavé ceny. Netreba sa ničoho báť, veď môžte úplne zmeniť svoj život. Teší sa na Vás náš tím, ako aj skvelá školiteľka Miriam Madová, ktorá má dlhoročnú prax a veľa, veľa trpezlivosti. Miesta sú obmedzené na 3respondentov, aby z toho nebola masová záležitosť, ale aby sa každý naučil čo najviac.


Cena kurzu je 340.- EUR


Ak potrebujete pomôcť s ubytovaním, tak nám to tiež dajte vedieť. Ak mate problém s modelkou, tak to vieme tiež zariadiť. A prineste si blok a pero. Na záver každého školenia po praktickej časti dostane každy účastník certifikát, ktorý ho opravňuje k otvoreniu vlastnej živnosti.

 

Modelky sú vítané až druhy deň, kedže sa prvý deň preberá len teória a tetuje sa len na skušobnej koži.


 

Obsah kurzuStavba a fyziológia kože z hľadiska PMU, bezpečnostné a hygienické zásady pri aplikácii PMU, technologické postupy a techniky PMU, tetovacie farby, tvárová a farebná typológia, posudzovanie pleti,  indikácie a kontraindikácie pri PMU, hygiena pracoviska a osobná hygiena. 

 

Pod odborným vedením sa školí na maskách, na živých modelkách:

  •  - očné linky
  •  - obočie - plné
  •  - pery - linka

Prajeme Vám len pohodové dni.